היפוך עברית הפוך לדף הבית אודות האתר צור קשר קורסים מתוקשבים חדש באתר פורומים דף הבית

 

העתקת טקסט מתוך האתר לקובץ word

אתר דעת החל את פעילותו כאשר התקן של עברית באינטרנט היה בקידוד חזותי, פירושו של דבר הוא שכאשר מעתיקים את הטקסט מתוך האתר לקובץ word הטקסט מופיע הפוך - משמאל לימין.
היום נמצא האתר בתהליכי העברה לעברית לוגית - כלומר ישרה - והקבצים החדשים יותר לא יוצרים בעיה כאשר מעתיקים אותם לקובץ word.
אם מנסים להעתיק טקסט מן האתר לקובץ, ומקבלים את העברית "הפוכה" אפשר להיעזר באחד האתרים הבאים, או בתוכנה שאפשר להתקין במחשב, כל השירותים המוצעים כאן מסופקים חינם. .


אם יש בעיות נוספות, אפשר לשלוח דואל ל: shlomitdaat@gmail.com ונשתדל לעזור.

 

היפוך טקסט עברי של pixisoft
באתר, בכתובת http://www.pixiesoft.com/flip/ יש תיבת טקסט שאפשר להכניס לתוכה טקסט הפוך (באמצעות צביעתו במסמך המקור, לחיצה על ctrl+c ואחר כך לחיצה על תיבת הטקסט עם העכבר, ולחיצה על ctrl+v)
יש שם מגוון אפשרויות להיפוך העברית. הפוך והעתק חזרה למסמך ה-word שלך!

 

כלים לטקסט בעברית
באתר, בכתובת http://hebrew.manual.co.il/tool יש תיבת טקסט שאפשר להכניס לתוכה טקסט הפוך (באמצעות צביעתו במסמך המקור, לחיצה על ctrl+c ואחר כך לחיצה על תיבת הטקסט עם העכבר, ולחיצה על ctrl+v)
באמצעות בחירה באפשרות "היפוך עברית" ולחיצה על כפתור "בצע", מקבלים את הטקסט ישר - וניתן להעתיקו למסמך word ללא בעיות.

 

הפוך על הפוך
את התוכנה "הפוך על הפוך" מורידים בכתובת http://www.freeware.co.il/hebrew
לאחר הורדת התוכנה ניתן להעתיק טקסט מתוך האתר לקובץ word . אם הטקסט מופיע הפוך - משמאל לימין, בוחרים אותו, ולוחצים על מקש.F6

אם יש בעיות - ניתן לפנות למרכז התמיכה של "הפוך על הפוך".

הערה: הטקסט מופיע כאשר בסוף כל שורה סמן פיסקה.(enter)
ניתן למחוק סמני פיסקה אלה באמצעות פקודת החלפה ב word-באופן הבא:
עריכה ---> החלפה ---> אם מופיע הכפתור "נוספים" לוחצים עליו, ואז מופיע האפשרות "מיוחד". בוחרים את התו "סמן פסקה" ומחליפים אותו ברווח רגיל.